Prodej nemovitosti


Uvažujete o prodeji své nemovitosti?

 

Chcete jí prodat za co nejvyšší, avšak reálnou cenu?


Chcete nabídnout svou nemovitost profesionální způsobem?

 

Pokud jste na jednu z těchto otázek odpověděli ano, kontaktuje mě . Ráda se s vámi sejdu na nezávazné schůzce, kde si můžeme popovídat o vašich představách o prodeji a co já vám v této věci mohu nabídnout.

A jak to probíhá?

Prvním krokem je, že setkání rovnou na místě, kde se vaše nemovitost nachází. Začnu tím, že se Vám důkladně představím ať přesně víte, kdo jsem s čím mohu pomoci.

Následně se Vás budu ptát na to, jak vy si představujete, že by takový prodej měl probíhat, abyste byli stoprocentně spokojeni. Bude mě zajímat, co je pro vás důležité. Zda je to například jenom cena, nebo naopak potřebujete prodat nemovitost co nejrychleji, abyste třeba vyřešili urgentní životní situaci.

Samozřejmě nebudou chybět ani technické dotazy k nemovitosti samotné. Budu se ptát na plochu objektu (podlahovou, zastavěnou, …), z jakého materiálu a kdy byla nemovitost postavena, dále v jakém roce proběhla poslední rekonstrukce, jaké jsou spojené poplatky s úžíváním nemovitosti apod.

Tyto a další otázky vám budu při naší první schůzce klást, abych měla dostatek informací k sestavení profesionální nabídky. Taková nabídka nám pak zajistí co nejvíce zájemců a vy za vaši nemovitost inkasujete maximální možnou cenu.

Ano, cena.

Při naší schůzce se musíme domluvit na správné prodejní ceně. Díky správně nastavené cenové strategii dosáhneme nejvyšší prodejní ceny. Cenu bychom měli tedy nastavit s rozvahou, tj. tak, abychom neprodávali příliš lacino, ale zároveň aby naše cena byla reálná, a tedy pro potenciální kupce zajímavá. Je totiž obrovský rozdíl něco prodávat nebo skutečně prodat! Se stanovením takové ceny Vám velmi ráda pomohu. Hlavní slovo ale máte vždy vy! Chcete-li si ještě před zahájením prodeje o tržní ceně nezávazně promluvit, podívejte se sem, nebo rovnou zavolejte.

Jakmile budeme mít stanovenou prodejní cenu, která vám bude vyhovovat, můžeme hned na místě domluvit podmínky spolupráce, způsob, jakým spolu budeme komunikovat (zda upřednostňujete telefonní hovory či e-maily) a několik dalších detailů.

Kvalitní fotky jsou základ

Poté bude nutné nemovitost nafotit. Při focení nemovitostí využívám techniku Home staging. Pro vás to neznamená prakticky nic, na všem se domluvíme až na místě. Cílem home-stagingu je, že pro focení připravíme vaši nemovitost tak, aby se jevila co nejatraktivněji pro co největší počet potenciálních zájemců a prodala se v co nejkratším čase a za co nejvyšší cenu. A hlavně, aby na něj udělala ten nejlepší první dojem a odlišila od konkurenčních nabídek v inzerci.

Není totiž nic horšího, než když je kuchyně vyfocena s talířem na prac. desce, pekáčem na sporáku nebo zavěšenou utěrkou atd... I takové detaily rozhodují. Všimli jste si, že když vybíráte dovolenou, jsou všechny hotelové pokoje na fotkách čisté a uklizené?

Připravím reprezentativní inzerát

Hodit nabídku na 20 serverů a čekat umí každý. Já jdu štěstí aktivně naproti. Při prodeji nemovitostí využívám moderní technologie, 3D půdorys, video prohlídky, nejnavštěvovanější realitní servery, prodejní plachty, inzerci v tisku, ale také neustále hledám a používám nové možnosti prodeje.  Do 24 hodin vypracuji kompletní nabídku, následně ji odprezentuji poptávajícím v naší databázi a zahájím masivní inzerci. O všech krocích Vás budu telefonicky nebo e-mailem informovat. 

Po domluvení spolupráce Vy zadáte, já pracuji. Nevysvětlila jsem vše? Ráda zodpovím jakékoli další dotazy. Volejte na + 420 608 98 28 67 nebo vyplňte formulář kontaktní formulář. zde

 

 

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení