Reference


Spolupráce s paní makléřkou "Irenkou" byla opravdu velmi profesionální. Pokud máte hodně práce a nechcete se zabývat každým detailem Vašeho prodeje, tak je paní Irenka ta správná volba. Vše zařídí, vyřídí a Vám sdělí rovnou výsledky. Zbytečně Vás nijak neobtěžuje, takže pokud hledáte makléřku, která je samostatná, tak je to paní Irena Trojanová. Také je to velmi atraktivní, veselá a inteligentní dáma, která má opravdu velký přehled v tom, co dělá.

Helena Babická

S paní Trojanovou se známe už přes 10 let, a prodala mi dva byty. A víte co mne přesvědčilo o tom, že nebudu prodávat sama? Zkušenosti. Vyhnete se totiž potížím typu: volají vám zájemci o informace nebo prohlídku ve vaší pracovní době - tím všichni okolo už vědí, že prodáváte nemovitost a za kolik, Jedete na smluvenou prohlídku a ze zájemce se vyklube realiťák (tu dobu zbytečná cesta a čas) který si byt nafotí jako zájemce a pak inzeruje váš byt na webech s textem který např. ani není pravdivý, nebo má nižší cenu atd, jezdíte na smluvené prohlídky, kde se dozvíte od několika "zájemců" že byt je ošklivý, starý atd atd a cena je přemrštěná, a že to za tolik neprodáte atd. (chování zájemců o byt je často nevybíravé a nepříjemné), a další... Tomu všemu jsem se nakonec vyhnula spoluprací s paní Trojanovou, která vše komunikuje "za mne", a je velmi milá, slušná, přátelská, a zároveň profesionálka. Byt se s úspěchem prodal slušnému zájemci a vše okolo před, při a po prodeji (myslím například KÚ) mám bez starostí. Jen a jen doporučuji! :-) O.Svobodová, Praha

Svobodová

Děkujeme paní Trojanové za vstřícnost, profesionalitu, svědomitost, informovanost a jednoduchý průběh při koupi nemovitosti. Je jedním z těch realitních makléřů, kteří nezapomínají na lidský přístup a empatii, dle mého názoru, je jedním z mála takových, proto ji mohu jen doporučit.

Mgr. Monika Hajáková

Velmi milý, vstřícný, ochotný přístup, rychlé, leckdy i nadstandardní jednání. Mám vícero zkušeností, takže mám srovnání a vím, že takový přístup a jednání není samozřejmé. Rozhodně paní Irenu Trojanovou doporučuji! :-)

Martina Svatošová

Dobrý den paní Trojanová, V prvé řadě bychom chtěli touto cestou ještě jednou poděkovat za zprostředkování krásné nemovitosti v Dunicích. Po několika neúspěšných prohlídkách s jinými makléři jsme konečně narazili na paní Trojanovou, jejíž chování je naprosto férové, přátelské a nesrovnatelné s jinými v dané branži. A tak jsme právě díky ní po delším hledání konečně našli místo snů. V případě, že budeme chtít něco prodávat nebo se budeme poohlížet po další nemovitosti, nebudeme váhat a znovu využijeme jejich služeb. Thijs a Kateřina

Thijs a Kateřina

Vážená paní Irenko, chtěla bych Vám touto cestou opravdu moc poděkovat za Vaši perfektní práci při prodeji chaty. Již při první schůzce bylo jasné, že spolupráce s Vámi je šťastná volba. Bylo neuvěřitelné, že v dnešní době podvodů, intrik a zatajování skutečných informací se najde někdo, kdo za Vás všechno vyřídí, mluví pravdu, na čem se domluvíme to platí a vše dotáhne do zdárného konce a svou práci dělá srdcem . Určitě zůstaneme v kontaktu a již plánuji spolupráci u pronájmů bytů. Pokud bude z mého okolí někdo potřebovat pomoc s prodejem nemovitosti, mé doporučení je naprosto jasné. Velké díky .

Hana Vrublová

Rok a půl jsme hledali svou vysněnou chatičku a díky paní Trojanové se nám podařilo sen uskutečnit. Jednání bylo nejen vřelé a přátelské, ale i současně velmi profesionální. Průběh prodeje byl rychlý a bezproblémový. Rádi bychom paní Trojanovou doporučili, jelikož pro nás to byla nejlepší zkušenost s jakožto realitní makléřkou.

Miroslav Rudolf & Sabina Kolonějová

Nemám moc zkušeností v realitní oblasti, přesto jsem několik makléřů poznala, mezi všemi je však paní Trojanová jednička. Setkaly jsme se na prohlídce domu, když jsem pak sama potřebovala pomoc realitní kanceláře s prodejem domu, volba, na koho se obrátit, byla jasná. Paní Trojanová je profesionál, má přehled, zkušenosti a cit. Je pohotová, vstřícná, trpělivá a ochotná. Nemovitost jsme díky ní prodali v neuvěřitelně krátké době, paní Trojanová vše ochotně zařídila, skvělou a líbivou prezentací počínaje a předáním domu novým majitelům konče. Paní Trojanovou mohu vřele doporučit všem, kteří hledají dobrého realitního makléře.

Ing. Marie Hortvíková

Paní Trojanová je velmi férová a spolehlivá osoba. Vše, co jsme si odsouhlasily ústně, platilo do detailu. Přestože zájemců o koupi předmětné nemovitosti bylo mnoho a dovedu si představit, že někteří neváhali i zvyšovat cenovou nabídku, paní Trojanová dodržela vše, na co jsme se dohodly a koupě chatky proběhla hladce s profesionálním a právním servisem. Mohu jen doporučit. doc. Ing. Milena Stranska, Ph.D. VSCHT Praha

doc. Ing. Milena Stranska, Ph.D.

Paní Trojanovou rozhodně doporučujeme, opravdu chválíme a budeme ji vděční do konce života. Nejenže s námi prošla dost trnitou cestou k získání vysněného bytu a chaty, prožívala celé dění kolem a my díky ní získali jak hypotéku, tak i krásný domov, vzápětí dokázala pomoci pronajmout náš pronajatý byt v ultrarychle krátké době. Zvládla opravdu neskutečně složité situace, kdy už jsme věšeli hlavy a zdálo se vše být již neřešitelné a totálně nemožné. Je i velmi laskavá, přátelská a trpělivá. Paní Trojanová je opravdu nadaná odbornice, profesionál ve své profesi.

Farští - Praha

DOPORUČUJI NA 100% .....Velice dlouho jsem přemýšlela o prodeji naší chalupy zda prodávat sami a nebo někoho pověřit. Vzhledem okolnostem jsem se rozhodla pro pomoc. Nalezla jsem stránky paní Trojanové a bylo rozhodnuto. Sešly jsme se a při první schůzce mi už bylo jasné, že to byla ta správná volba. Její profesní, ale i osobní přístup byl opravdu perfektní. Byla plná pochopení a empatie. Neměla to s námi opravdu lehké a problémy se jen vršily. Vše perfektně zvládla, zařídila a vždy si na nás našla čas a milé slovo. Tímto jí patří můj obrovský dík a mohu jí opravdu vřele doporučit. JEŠTĚ JEDNOU VELIKÉ DĚKUJI.

Anna Bartošová Vlašim

Letos na jaře jsme oslovili paní Trojanovou, zda by nám pomohla s prodejem chaty v katastru obce Nemíž. Napíšu to velmi jednoduše a pravdivě. Paní Trojanová byl ten nejlepší výběr realitního makléře. Od začátku do konce 100% přístup a starostlivost. Spousta předaných zkušeností, rad nám pomohla najít velice rychle ideálního kupce. Paní makléřka obstarala vše potřebné od uveřejnění nabídky, přes virtuální prohlídku na internetu až po prohlídky s potenciálními zájemci. Samotný prodej, smlouvy, zástavy u advokátky, to vše běželo jako po másle. Paní makléřku Irenu Trojanovou doporučuji, budete v těch nejlepších rukou. Matoušek Přemysl

Přemysl Matoušek

Děkujeme paní Trojanové za velmi rychlý prodej naší chalupy a kompletní servis. Vždy když bylo potřeba byla na telefonu a mohlo se řešit vše potřebné. Přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků.

Helena a Ladislav Fickovi

Paní Trojanová mne kontaktovala v roce 2016 když jsem nabízela byt na prodej v Praze - Řepích. Byla jediná z makléřů, která si získala mou důvěru, jelikož ke mně zaujala upřímnou starostlivost a neviděla obchod pouze jako výdělek . Tím myslím, že se mi nadstandardně věnovala nejen při prodeji ale i navazujícím nákupu další nemovitosti a zajistila mi advokátní služby i vyjednání podmínek nové nemovitosti. Tato makléřka si zaslouží označení TOP VIP makléřka vzhledem ke svému svědomitému přístupu . Dále jsem s paní Trojanovou provedla já i má rodina další obchody a to v prodeji dvou nemovitostí (z čehož opět byla nemovitost prodána kupci s hotovostí po prvním prohlídkovém dni) a nákupu další nemovitosti s tím, že realizujeme probíhající nákup nynější nemovitosti. Vstřícnost, poctivost a přátelské jednání. Už ji nenazveme jinak, než rodinná makléřka.

Kdolská Alena, Kladno

Jmenuji se Irena a před pár krátkými měsíci jsem měla to štěstí seznámit se asi s nejvíce profesionálním člověkem v realitách, obchodě jako takovém a ve svém osobním jednání. Paní Trojanová nejen že mi pomohla s pronájmem bytu, který jsem potřebovala kvůli nejbližším osobním důvodům, ale také v průběhu procesu vždy brala ohledy na všechny účastnící se strany procesu - v jednaní ohledně dokumentací, časové domluvě a hlavně Té lidské. Paní Trojanová, přijela v sobotu večer, v den kdy by nikdo nikdy nesouhlasil se objevit, aby mi mohla předat jednotku. Podotýkám, že ne jenže jednaní bylo v sobotu již po 19 hodině, ale také to, že paní Trojanová nebyla v Praze a absolvovala celou cestu až do Prahy jen díky našemu setkání. Co se týká dokumentace - Více než perfektní. Co se týká jednaní - Více než profesionální. Budu doporučovat vždy služby paní Trojanové. A osobně ji chci ještě jednou Veřejně poděkovat! Děkuji Vám! Irena

Mgr. Irena Naritsyna

S paní Trojanovou spolupracuji už po druhé. Vybrala sem si ji, i když sem měla možnost mluvit i s jinými makléři. Vždy jsem se akorát přesvědčila, že paní Trojanová je nejlepší. Má lidský přístup a nejde ji jen o peníze a jak natáhnout klienty. Pokud nějaký problém nastane, řeší ho rychle a ke spokojenosti všech stran. Neznám makléře, který by se takto staral o své klienty. Mohu s jistotou doporučit. Tel.: 777 837 474

Jiřina Měšťanová, Vlašim

Ochotná, vstřícná, komunikativní s profesionálním přístupem. Tato slova nejvíce vystihují paní Irenu Trojanovou. Její služby jsem měl možnost využít při prodeji našeho rodinného domu. Mohu jen doporučit.

Martin Olt

Paní makléřka Irena Trojanová naší rodině ochotně pomohla v krizové situaci při hledání vhodného pronájmu. Jejího férového, rychlého a profesionálního přístupu si velice vážím a velice doporučuji její služby i dalším klientům.

Labuzíkovi

Za posledních několik let jsme využili služeb paní Trojanové již 2x a nyní plánujeme třetí spolupráci. Oba projekty - pronájmy - dopadly na 1*. Paní Trojanové se podařilo oslovit spolehlivé, prověřené a slušné podnájemníky, se kterými nejsou žádné starosti. Svou profesi opravdu umí, je lidská a spolehlivá, vždy poradí a nasměruje klienta tím správným směrem, opravdu se o své klienty stará a poskytuje top servis. Věříme, že i třetí projekt, který právě připravujeme - prodej domu - dopadne skvěle a spokojené budou všechny tři strany. Paní Trojanovou můžeme jen a jen doporučit, je skvělá.

Gilchristovi

Kontakt na paní Irenu Trojanovou jsem dostala od své sestry, která přes tuto makléřku prodávala byt v Praze. Chtěla jsem prodat byt na Praze 4, nynější jaro 2019 - ještě v původním stavu a rychlému prodeji pomohlo i to, že tato makléřka zajištuje homestaging aby nemovitost kupujícího zaujala. Velmi mi pomohla komunikace s makléřkou, sama jsem byla vytížena a ona zařizovala v podstatě úplně vše. Obchod byl rychlý. Po první prohlídce tu byl zájemce s hotovostí a já jsem si našla nemovitost kterou jsem tak mohla koupit . Kdykoli bylo potřeba se na něco zeptat, tak na e-mailu i telefonu byla makléřka dostupná vždy obratem abychom vyřešily co bylo potřeba. Hodně si vážím kontroly smluv při nákupu další nemovitosti protože poradila na co klást důraz abych nepodepsala cokoli v můj neprospěch.

Kdolská Tereza, Praha

S prací paní Trojanové jsme byli velice spokojeni.Je velice ochotná a vstřícná. Můžeme jedině doporučit. Tel.: 774 824 301

Nadejda Mardici, Beroun

Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení