Reference

Paní Trojanovou rozhodně doporučujeme, opravdu chválíme a budeme ji vděční do konce života. Nejenže s námi prošla dost trnitou cestou k získání vysněného bytu a chaty, prožívala celé dění kolem a my díky ní získali jak hypotéku, tak i krásný domov, vzápětí dokázala pomoci pronajmout náš pronajatý byt v ultrarychle krátké době. Zvládla opravdu neskutečně složité situace, kdy už jsme věšeli hlavy a zdálo se vše být již neřešitelné a totálně nemožné. Je i velmi laskavá, přátelská a trpělivá. Paní Trojanová je opravdu nadaná odbornice, profesionál ve své profesi.

Farští - Praha

DOPORUČUJI NA 100% .....Velice dlouho jsem přemýšlela o prodeji naší chalupy zda prodávat sami a nebo někoho pověřit. Vzhledem okolnostem jsem se rozhodla pro pomoc. Nalezla jsem stránky paní Trojanové a bylo rozhodnuto. Sešly jsme se a při první schůzce mi už bylo jasné, že to byla ta správná volba. Její profesní, ale i osobní přístup byl opravdu perfektní. Byla plná pochopení a empatie. Neměla to s námi opravdu lehké a problémy se jen vršily. Vše perfektně zvládla, zařídila a vždy si na nás našla čas a milé slovo. Tímto jí patří můj obrovský dík a mohu jí opravdu vřele doporučit. JEŠTĚ JEDNOU VELIKÉ DĚKUJI.

Anna Bartošová Vlašim

Jmenuji se Irena a před pár krátkými měsíci jsem měla to štěstí seznámit se asi s nejvíce profesionálním člověkem v realitách, obchodě jako takovém a ve svém osobním jednání. Paní Trojanová nejen že mi pomohla s pronájmem bytu, který jsem potřebovala kvůli nejbližším osobním důvodům, ale také v průběhu procesu vždy brala ohledy na všechny účastnící se strany procesu - v jednaní ohledně dokumentací, časové domluvě a hlavně Té lidské. Paní Trojanová, přijela v sobotu večer, v den kdy by nikdo nikdy nesouhlasil se objevit, aby mi mohla předat jednotku. Podotýkám, že ne jenže jednaní bylo v sobotu již po 19 hodině, ale také to, že paní Trojanová nebyla v Praze a absolvovala celou cestu až do Prahy jen díky našemu setkání. Co se týká dokumentace - Více než perfektní. Co se týká jednaní - Více než profesionální. Budu doporučovat vždy služby paní Trojanové. A osobně ji chci ještě jednou Veřejně poděkovat! Děkuji Vám! Irena

Mgr. Irena Naritsyna

S paní Trojanovou spolupracuji už po druhé. Vybrala sem si ji, i když sem měla možnost mluvit i s jinými makléři. Vždy jsem se akorát přesvědčila, že paní Trojanová je nejlepší. Má lidský přístup a nejde ji jen o peníze a jak natáhnout klienty. Pokud nějaký problém nastane, řeší ho rychle a ke spokojenosti všech stran. Neznám makléře, který by se takto staral o své klienty. Mohu s jistotou doporučit. Tel.: 777 837 474

Jiřina Měšťanová, Vlašim

Paní Trojanová mne kontaktovala v roce 2016 když jsem nabízela byt na prodej v Praze - Řepích. Byla jediná z makléřů, která si získala mou důvěru, jelikož ke mně zaujala upřímnou starostlivost a neviděla obchod pouze jako výdělek . Tím myslím, že se mi nadstandardně věnovala nejen při prodeji ale i navazujícím nákupu další nemovitosti a zajistila mi advokátní služby i vyjednání podmínek nové nemovitosti. Tato makléřka si zaslouží označení TOP VIP makléřka vzhledem ke svému svědomitému přístupu . Dále jsem s paní Trojanovou provedla já i má rodina další obchody a to v prodeji dvou nemovitostí (z čehož opět byla nemovitost prodána kupci s hotovostí po prvním prohlídkovém dni) a nákupu další nemovitosti s tím, že realizujeme probíhající nákup nynější nemovitosti. Vstřícnost, poctivost a přátelské jednání. Už ji nenazveme jinak, než rodinná makléřka.

Kdolská Alena, Kladno

Ochotná, vstřícná, komunikativní s profesionálním přístupem. Tato slova nejvíce vystihují paní Irenu Trojanovou. Její služby jsem měl možnost využít při prodeji našeho rodinného domu. Mohu jen doporučit.

Martin Olt

Paní makléřka Irena Trojanová naší rodině ochotně pomohla v krizové situaci při hledání vhodného pronájmu. Jejího férového, rychlého a profesionálního přístupu si velice vážím a velice doporučuji její služby i dalším klientům.

Labuzíkovi

Za posledních několik let jsme využili služeb paní Trojanové již 2x a nyní plánujeme třetí spolupráci. Oba projekty - pronájmy - dopadly na 1*. Paní Trojanové se podařilo oslovit spolehlivé, prověřené a slušné podnájemníky, se kterými nejsou žádné starosti. Svou profesi opravdu umí, je lidská a spolehlivá, vždy poradí a nasměruje klienta tím správným směrem, opravdu se o své klienty stará a poskytuje top servis. Věříme, že i třetí projekt, který právě připravujeme - prodej domu - dopadne skvěle a spokojené budou všechny tři strany. Paní Trojanovou můžeme jen a jen doporučit, je skvělá.

Gilchristovi

Kontakt na paní Irenu Trojanovou jsem dostala od své sestry, která přes tuto makléřku prodávala byt v Praze. Chtěla jsem prodat byt na Praze 4, nynější jaro 2019 - ještě v původním stavu a rychlému prodeji pomohlo i to, že tato makléřka zajištuje homestaging aby nemovitost kupujícího zaujala. Velmi mi pomohla komunikace s makléřkou, sama jsem byla vytížena a ona zařizovala v podstatě úplně vše. Obchod byl rychlý. Po první prohlídce tu byl zájemce s hotovostí a já jsem si našla nemovitost kterou jsem tak mohla koupit . Kdykoli bylo potřeba se na něco zeptat, tak na e-mailu i telefonu byla makléřka dostupná vždy obratem abychom vyřešily co bylo potřeba. Hodně si vážím kontroly smluv při nákupu další nemovitosti protože poradila na co klást důraz abych nepodepsala cokoli v můj neprospěch.

Kdolská Tereza, Praha

S prací paní Trojanové jsme byli velice spokojeni.Je velice ochotná a vstřícná. Můžeme jedině doporučit. Tel.: 774 824 301

Nadejda Mardici, Beroun