Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ POZEMEK

 

Svatý Jan - Brzina 

 

pozemek 508 m2

 

2.270.000,-

  

 

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 508 m2, nacházející se v Brzině - Svatý Jan s vyhlídkou do krajiny. Pozemek je svažitý a terasovitý. Na pozemku se nachází chata na zděné podízdívce umístěná ve svahu. Lokalita je velmi vyhledávaná a nachází se v blízkosti Kamýku nad Vltavou a vodní přehradě Slapy. 

Tento pozemek je ideální pro stavbu rodinného domu nebo rekreační chaty. Díky své poloze nabízí pozemek nádherný výhled do okolního kraje. V okolí se nachází mnoho turistických a cyklistických tras, slapská přehrada a další možnosti k trávení volného času.

Pokud hledáte krásné místo pro stavbu Vašeho vysněného domu nebo rekreační chaty, není tato nabídka určitě na zahození. Neváhejte nás kontaktovat a domluvit si prohlídku pozemku.

 

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF