Zahrada Kladno - Bažantnice

 

Chata 25 m2, Pozemek 100 m2, 

 

980.000,-

 

Pokud hledáte trochu klidu kousek od přírody u lesoparku Bažantnice, ale i to,

          že to máte kousek do centra města, pak jste tady správně.

 

 

 

Popis nemovitosti

 

Chata 25 m2, která se nachází na pozemku 100 m2 v zahrádkářské kolonii Bažantnice Kladno, Kročehlavy.

Chata postavena v roce 2018. Kuchyňská linka, indukční deska, mikrovlnná trouba, lednice s mrazákem, rozkládací pohovka, plastová okna, elektřina v mědi, chemické WC, střešní krytina šindel.

Na pozemek je přivedena pitná i užitková voda a elektřina. Teplá voda řešená ohřívačem, topení přímotopy, pergola se stolem a lavicemi.

V půdním prostoru kam se dostanete po žebříku, je vybudovaná spací část. Na zahradě položeny travnaté koberce s vysokou regenerační schopností. Bazén, trampolína.                                                                                                                           
Místo, kde se zahrada nachází, je velice klidné, v blízkosti lesa a koupaliště Bažantnice nedaleko sídliště Kročehlavy, kde najdete veškerou občanskou vybavenost. Vzhledem k letnímu období jsou majitelé ochotni přenechat zahrádku do užívání téměř ihned a zanechat veškeré zařízení.

Fotogalerie

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář