Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Pyšely

 

8 990 000,-

 

Chata 1+1 + veranda + garáž

stavební pozemek 2 181 m2

 

Pokud vám vyhovuje bydlet kousek od přírody, pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost, ale i to, že to máte kousek do Prahy, pak jste tady správně.

Popis nemovitosti

Chata s pozemkem - Pyšely

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem zděné chaty s prosklenou verandou a rozsáhlým pozemkem o velikosti 2181 m2. Tato nemovitost se nachází v malebném městě Pyšely, které je součástí okresu Praha-východ. Chata, postavená v 60. letech, si zachovala svůj původní kouzlo a atmosféru, avšak prošla několika menšími opravami, které zvyšují její komfort. 

Pozemek, na kterém se chata nachází, je stavební, což otevírá dveře k realizaci Vašeho vysněného domova. Ať už si přejete rekonstruovat stávající objekt nebo postavit úplně nový dům, tato lokalita nabízí ideální podmínky pro obě možnosti. Chata je umístěna v původní bytové zástavbě, která je synonymem pro klidné a přátelské prostředí, jež je ideální pro rodinný život nebo odpočinkové útočiště.

Pyšely se mohou pochlubit vynikající občanskou vybaveností. V dosahu naleznete školy, školky, obchody, restaurace, hřiště a lékařské služby, což zajišťuje vysoký standard života. Díky výborné dopravní dostupnosti je možné se do centra Prahy nebo do města Benešov dostat za pouhých 15 minut, což představuje významnou výhodu pro ty, kdo cestují do práce či za kulturou.

Lokalita je také rájem pro milovníky přírody a turistiky. Pyšely leží v Ladově kraji, oblasti známé svou nádhernou přírodou a bohatými možnostmi pro pěší turistiku, cykloturistiku a další venkovní aktivity. Ať už hledáte klidné místo pro relaxaci nebo aktivní odpočinek v přírodě, Pyšely Vám nabídnou to nejlepší z obou světů.

K dispozici je obecní vodovod a kanalizace, což je zásadní pro jakoukoliv budoucí výstavbu nebo rekonstrukci, a zjednodušuje tak případné administrativní a stavební procesy.

Shrnutí výhod:

Tato nabídka je ideální volbou pro ty, kteří hledají místo, kde mohou spojit klidné bydlení v přírodě s rychlým přístupem k městským službám a vybavenosti. Pokud Vás tato exkluzivní nabídka zaujala, neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo pro domluvení prohlídky.

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF