Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Postupice

 

4 700 000,-

 

Stavební pozemek s vydaným stavebním povolením 1 353 m2

 

Hledáte pozemek kde najdete venkovský klid a hezkou přírodu? Pozemek, který bude umístěn na okraji obce obklopen lesy a přírodou? 

Tak jste jej právě našli!

Popis nemovitosti

Máme pro vás jedinečnou příležitost! Na prodej nabízíme stavební pozemek v krásné obci Postupice. Tento svažitý pozemek o výměře 1353 m² se nachází na okraji obce, na kopci v zástavbě nových rodinných domů, na konci slepé ulice.

Co tento pozemek dělá opravdu výjimečným, je jeho nádherný výhled do okolní krajiny. Být na kopci umožňuje pozorovat úchvatné scenérie Blanického kraje, které se mění s každým ročním obdobím. To vše z pohodlí vašeho vlastního domova.

Tento pozemek je navíc již připravený ke stavbě, má vydané platné stavební povolení pro rodinný dům a také povolení na vrtanou studnu. Existuje také možnost výstavby dvojdomku, což zvyšuje flexibilitu při plánování vašeho nového domova.

Pozemek je obklopen přírodou, což nabízí ideální možnosti pro turistiku, procházky a odpočinek v přírodě. Blanický kraj je známý svou malebnou krajinou, která láká milovníky přírody ze všech koutů.

Veškerá občanská vybavenost – škola, školka, obchody, lékař a hřiště. Okr. město Benešov je vzdáleno pouhých 9 km, Vlašim 8 km.

Dobrá dopravní dostupnost je další výhodou této lokality. Autobus nebo vlak směřující do Benešova, Vlašimi a Prahy jsou v dosahu, přičemž cesta do Prahy autem trvá pouze 45 minut na Metro C zast. Opatov.

Nezmeškejte tuto vzácnou příležitost vlastnit stavební pozemek v jednom z nejžádanějších obytných lokalit v Postupicích. Přijďte si tento pozemek prohlédnout a začněte plánovat realizaci vašich snů o vlastním domově s dokonalým výhledem!

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF