Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Okrouhlice - Benešov

 

3.790.000,-

 

Stavební pozemek 1 014 m2

 

Hledáte pozemek kde najdete venkovský klid a pohudu? Pozemek, který bude umístěn na okraji obce obklopen lesy? 

Tak jste jej právě našli!

Popis nemovitosti

 

Prodej pozemku 1040 m², Benešov – Okrouhlice

Nabízíme k prodeji krásný slunný pozemek o rozloze 1040 m², který se nachází na malebném kraji obce Okrouhlice, v okrese Benešov. Tento pozemek je ideální pro výstavbu rodinného domu nebo rekreačního objektu.

Pozemek je orientován na jih, což zajišťuje dostatek slunečního svitu po celý den. 

Tento pozemek nabízí klidné a příjemné prostředí pro život, s výbornou dostupností do města. Je ideální pro ty, kteří hledají únik od ruchu velkoměsta, ale zároveň chtějí mít všechny potřebné služby na dosah ruky.

Poloha pozemku v Okrouhlici je ideální pro ty, kdo hledají klidné bydlení s rychlým přístupem k veškeré občanské vybavenosti.Pro rodiny s dětmi je výhodou blízkost školy a školky v obci Petroupim, která je vzdálená pouhý 1 km. Centrum Benešova, které je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy, nabízí širokou škálu služeb a zařízení, včetně:

Kromě výše zmíněných výhod, tento pozemek představuje vynikající investici do budoucna. Ať už plánujete výstavbu rodinného domu nebo hledáte příležitost pro investici, tento pozemek splní vaše očekávání. S rostoucí poptávkou po bydlení v klidných oblastech, ale s dobrou dostupností měst, se hodnota pozemku pravděpodobně v budoucnu zvýší.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky a přesvědčte se o jedinečnosti této nabídky.

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF