Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


STAVEBNÍ POZEMEK - MARTINICE

 

u Dolních Kralovic

 

2.480.000,-

 

výměra 4.012 m2

 

Hledáte pozemek kde najdete venkovský klid a hezkou přírodu? Pozemek, který bude umístěn na okraji obce obklopen lesy a přírodou? 

Tak jste jej právě našli!

Popis nemovitosti

 

Pokud hledáte ideální místo stavbu svého domu máme pro vás jedinečnou nabídku. Tento stavební pozemek o rozloze 4012 m2 se nachází v malebné obci Martinice u Dolních Kralovic – okr. Benešov. S mírným svažitým terénem a orientací na Jih budete mít dostatek slunečního světla a možnost vytvořit si svůj vlastní ráj.

Všechny výhody venkova a města: Pozemek se nachází na kraji obce, což znamená, že budete mít přístup ke všem přednostem venkovského života, ale zároveň budete mít veškerou občanskou vybavenost v 1 km vzdálených Dolních Kralovicích. Škola, školka, lékaři, obchody, restaurace a další služby budou doslova kousek od vašeho nového domova nebo cca 20 min. vzdálený Humpolec, Vlašim, Zruč nad Sázavou nebo Světlá nad Sázavou.

Dopravní dostupnost: Pokud potřebujete cestovat do Prahy, nemusíte se bát dlouhého dojíždění. Praha je vzdálena pouhých 40 minut jízdy autem, a rychlému přístupu k dálnici D1exit 66 - Loket). Zastávka BUS v docházkové vzdálenosti.

Stavební povolení a projekt: Tento pozemek má vydáno stavební povolení a je připraven na okamžitou výstavbu vašeho rodinného domu. Součást prodeje je projekt moderní dřevostavby od renomované architektonické kanceláře, který můžete použít nebo opravit podle svých potřeb a přání. Schválený dům má užitnou plochu 182 m2, krytou terasu, kryté parkovací stání na 2 auta (možno upravit na garáž) a venkovní sklad. V případě realizace stavby od spřízněného renomovaného dodavatele zpětná sleva ve výši 10% z kupní ceny.  

Krajina: Nemůžeme nezmínit blízkost krásné vodní nádrže Švihov (Želiv), která je doslova kousek od vašeho budoucího domu. Tato oblast je rájem pro milovníky vodních aktivit, přírody a jsou zde neomezené příležitosti pro rekreaci a aktivní odpočinek.

Tento pozemek není jen o investici do nemovitosti, ale o investici do vaší budoucnosti, do místa, kde budete moci zažít pohodu, klid a aktivní životní styl.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku pozemku. Těšíme se na setkání s Vámi a na možnost pomoci Vám najít Váš vysněný pozemek.

 

 

Projekt rodinného domu

VIZ02

VIZ03

 

1-np

 

podkrov

 

pohledy_1

 

pohledy_2

 

situace_circ_vztahy 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF