Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Hrusice

 

5 275 000,-

 

Stavební pozemek 1 014 m2

 

Hledáte pozemek kde najdete venkovský klid a pohudu? Pozemek, který bude umístěn na okraji obce obklopen lesy, pozemek, který je 15 min. od Prahy

Tak jste jej právě našli!

Popis nemovitosti

Zažijte kouzlo uměleckého dědictví v srdci Hrusic – okr. Praha východ, místa kde se prolíná historie s modernou. Se stavebním pozemkem o rozloze 1014 m² vám nabízíme jedinečnou příležitost stát se součástí této malebné obce, kde kdysi žil a tvořil jeden z nejvýznamnějších českých malířů, Josef Lada.

Rovinatý pozemek s orientací na jih se nachází na kraji obce, což znamená, že budete mít přístup ke všem přednostem venkovského života, ale zároveň budete mít veškerou občanskou vybavenost v 2 km vzdálených Senohrabech nebo 7 km vzdálených Mirošovicích. Škola, školka, lékaři, obchody, restaurace, lázně a další služby budou doslova kousek od vašeho nového domova.

Pokud potřebujete cestovat do Prahy, nemusíte se bát dlouhého dojíždění. Praha je vzdálena pouhých 15minut jízdy autem a rychlému přístupu k dálnici D1exit 23 - Mirošovice). Zastávka BUS v docházkové vzdálenosti, vlaková zast. Mirošovice 1,5 km.

Veškeré inženýrské sítě na hranici pozemku – elektřina, kanalizace, vodovod, plynovod.

V okolí Hrusic se nabízí mnoho možností pro turistiku a prozkoumávání přírodních krás. Pěší i cyklistické stezky vás provedou malebnou krajinou, a na březích řeky Sázavy čekají pikniková místa a vodní sporty. Vrch Kohout nabízí panoramatické výhledy a možnosti pro horolezce. Chráněné oblasti a rezervace přitahují milovníky přírody s bohatou flórou a faunou. Okolí Hrusic je ideálním místem pro rekreaci i aktivní odpočinek v krásném venkovském prostředí.

Tento pozemek není jen o investici do nemovitosti, ale o investici do vaší budoucnosti, do místa, kde budete moci zažít pohodu, klid a aktivní životní styl.

Nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací nebo prohlídku pozemku. Těším se na setkání s Vámi.

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF