Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


RD KŘELOVICE

 

4+1/300 m2,+jídelna

pozemek 1291

 

5.550.000,-

  

 

Popis nemovitosti

Tento dům nabízí ideální životní styl v klidné a příjemné lokalitě kousek od Prahy. Je ideálním místem pro rodinné bydlení, ať už hledáte trvalé bydlení nebo víkendový dům pro odpočinek. 

Rodinný dům se zastavěnou plochou 145 m2 a zahradou 1146 m2, dispozicí 4+kuchyňský kout s jídelnou, terasou, dílnou a krytým parkovacím stáním. 

V přízemí domu viz fotogalerie je vstupní hala, samostatná toaleta, velká koupelna s vanou a umyvadlová galerie, příprava pro pračku a dostatek úložného prostoru. Dominantou domu je velkoryse řešený obývací pokoj opatřen velkými okny a výstupem na terasu. V této obývací části je zázemí kuchyňské linky s jídelnou.

Jeden s pokojů nacházející se v přízemí, má vlastní šatnu a může být vhodný i pro hosty.

Do patra se vstupuje po dřevěném schodišti do haly a dále do dvou prostorných pokojů. Každý z pokojů má hezký výhled do okolí a zeleně.

Dům prošel rekonstrukcí před 20 lety, je vhodný k celoročnímu žití, a to díky napojení na inženýrské sítě.

Obec Křelovice se postupně rozrůstá, modernizuje a je obklopena lesy. Její poloha je velmi zajímavá díky rozcestí tří silnic a to směr Praha - Pelhřimov a Tábor - Havlíčkův Brod. Toto napojení na silnice umožňuje bezproblémové dojíždění za prací, a to nejen autem ale i autobusem, který do měst jezdí. V obci plná občanská vybavenost, a to včetně pošty, obchodu, mateřské školky, pohostinství a možností vycházek, jak do lesů, tak i k nedalekým přehradám cca 2 km od obce, kde je krásné koupání v tocích čistých vod Trnávky a Želivky. Pro kulturně založené zájemce je možnost výletů do Želiv, Červená Řečice, Hořepník, Košetice ale i města Pelhřimov, Pacov, Humpolec a dalších.

Prohlídku domu vřele doporučujeme.

Volný ihned. Financování hypotékou možné. Pro zaslání technické dokumentace kontaktujte makléře.

 

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF