RD MIŘETICE

 

3+1   dům 108 m2

garáž + zemědělská stavení 210 m2

pozemek 530 m2 

 

3.240.000,-

 

 

Popis nemovitosti

Chcete dům, kde najdete venkovský klid a pohodu?

Je toto ideální varianta pro vaše bydlení!


Rodinný dům 3+1 se nachází v obci Miřetice - okr. Benešov na pozemku o velikosti 530 m2 o užitné ploše: dům 108 m2, garáž + zemědělská stavení 210 m2.

V přízemí najdete kuchyň 15 m2, obývací pokoj 26 m2, 2x ložnici 21 m2 a 15 m2, chodba, WC 1,5 m2, koupelnu s vanou 5 m2, komora 2,3 m2, kotelna, dílna, garáž, stodola, 2x sklep.

Dům se sedlovou střechou je částečně podsklepen, v dobrém, i když původním stavu. Na podlahách je lino, koberce a dlažba. Okna dřevěná.

Dům je napojen na obecní vodovod, ohřev vody zajištěn bojlerem, odpady svedené do jímky, elektroinstalace 220 i 380. Topení řešeno elektřinou nebo kotlem na tuhá paliva.

Orientace oken na východ a jihozápad. Pozemek je udržovaný, rovinatý s vlastní studnou.

Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová.

Dobrá občanská vybavenost dostupná v 10min. autem vzdálené Vlašimi nebo Čechticích.

Možnost přikoupit zahradu na okraji obce. Financování hypotečním úvěrem je možné a rádi Vám ho zdarma zajistíme.

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

pudorys

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář