RD DUNICE

 

4+1/stodola, 165 m2, pozemek 2 436 m2

 

2.490.000,-

Popis nemovitosti

Chcete dům, kde najdete venkovský klid a pohodu, který bude umístěn na okraji obce obklopen rybníčky, polem a lesy? Je toto ideální varianta pro vaše bydlení!
Rodinný dům 4+1 se nachází v obci Dunice - okr. Benešov na pozemku o velikosti 2 436 m2 o užitné ploše 165 m2, se zastavěnou plochou 190 m2, pochozí půda 150 m2.
V přízemí najdete kuchyň 14 m2, obývací pokoj 20 m2, 2x ložnici 19 m2 a 17 m2, chodbu, WC 1,7 m2, koupelnu s vanou 7 m2, komora 2,7 m2, spíž 3,3 m2, dílna 22 m2. V 1. patře pokoj 16 m2 a ve zbylé části pochozí půdu 150 m2.
Dům se sedlovou střechou je částečně podsklepen, v dobrém, i když původním stavu. Na podlahách jsou parkety a dlažba. Okna dřevěná. Voda je přivedena z vrtané studny a je umístěná cca 200 m od domu na obecním pozemku, odpady svedené do jímky, ústřední topení po celém domě zajišťuje kotel na tuhá paliva. Elektroinstalace 220 i 380. Orientace oken na jih, západ a sever.
Pozemek je udržovaný, rovinatý se vzrostlými stromy, travním porostem i okrasnými a ovocnými dřevinami. Nachází se zde zděná stodola a maštal 230 m2. Vjezd na pozemek po zpevněné cestě s možností parkování několika aut. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová.
Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5min. autem vzdálených Senožatech nebo Dolních Kralovicích. 3 km vzdálený sjezd D1 - Hořice (exit 75).
Financování hypotečním úvěrem je možné a rádi Vám ho zdarma zajistíme.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

m3996-duniceprizemi m3996-dunicepuda

 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář