Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Stavební pozemek Nesperská Lhota - Vlašim

 

2 290 000,-

  

Hledáte pozemek kde najdete venkovský klid a pohudu? Pozemek, který bude umístěn na okraji obce obklopen lesy, pozemek, který je 10 min. od okresního města? 

Tak jste jej právě našli!

Popis nemovitosti

Prodej pozemku v Nesperské Lhotě – Vlašim, 819 m² se stavební

buňkou

Představujeme Vám jedinečnou příležitost stát se majitelem rozlehlého pozemku o velikosti 819 m², který se nachází v malebné oblasti Nesperská Lhota, kousek od města Vlašim. Tento pozemek nabízí nejen ideální rovinatý terén pro snadnou výstavbu, ale také je orientovaný na jih, což zaručuje dostatek slunečního světla po celý den. Kromě toho, na pozemku se již nachází stavební buňka, která může sloužit jako dočasné úložiště materiálu nebo jako provizorní obydlí během výstavby.

Výhody pozemku

Občanská vybavenost a dostupnost

Poloha pozemku v Nesperské Lhotě je ideální pro ty, kdo hledají klidné bydlení s rychlým přístupem k veškeré občanské vybavenosti. Centrum Vlašimi, které je vzdáleno pouhých 5 minut jízdy, nabízí širokou škálu služeb a zařízení, včetně:

Tato lokalita je také výborně dostupná díky blízkosti hlavních dopravních cest, což umožňuje snadné cestování do Vlašimi, Benešova nebo Prahy.

Proč investovat do tohoto pozemku?

Kromě výše zmíněných výhod, tento pozemek představuje vynikající investici do budoucna. Ať už plánujete výstavbu rodinného domu nebo hledáte příležitost pro investici, tento pozemek splní vaše očekávání. S rostoucí poptávkou po bydlení v klidných oblastech, ale s dobrou dostupností měst, se hodnota pozemku pravděpodobně v budoucnu zvýší.

Neváhejte nás kontaktovat pro více informací nebo domluvení prohlídky a přesvědčte se o jedinečnosti této nabídky.

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF