Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Pozemek

 

Pozov u Postupic

 

1.090.000,-

 

Pokud hledáte pozemek s krásným výhledem do krajiny, klid a hezkou přírodu,

tak jste jej právě našli.

Popis nemovitosti

 

Prodej pozemku - zahrady o výměře 1516 m2, jehož součástí je chatka, se nachází v Postupicích - Pozov, okr. Benešov u Prahy.

Pozemek je svažitý s orientací Jihozápad. Je zde zavedena elektřina a nachází se zde kopaná studna.

V okolí možnost turistiky, cyklistiky, houbaření. Nedaleko se nachází zámek Jemniště, zámek Konopiště, Rozhledna Špulka.

Veškerá občanská vybavenost ve 2 km vzdálených Postupicích. (škola, škola, zdravotní středisko, pošta, obecní úřad atd.)

Informace o územním plánu obce Pozov je k nahlédnutí na OÚ Postupice nebo na MÚ Benešov - odbor výstavby.

Dopravní dostupnost do Benešova i Vlašimi 8 km, Praha 40 min. po D1.

 

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF