LIBEREC STARÉ PAVLOVICE

 

RD 4+1/Terasa 212 m2. Pozemek 1443 m2

 

8.500.000,-

 

Popis nemovitosti

Chcete dům ve městě s velkou zahradou, kde se snoubí klidné bydlení s kompletním občanským vybavením? Být rychle v centru Liberce a mít to kousek do přírody, do kina, na super dobré pivo, na tenis nebo na fotbal? Právě toto je pro Vás ideální řešení.
Rodinný dům 4+1/Terasa 212 m2 s krásným slunným pozemkem o výměře 1443 m2 se nachází v jedné z žádaných částí Liberce - Staré Pavlovice, ulice Jarní.
Dům z roku 1940, který je celkově v dobrém stavu prošel v průběhu let několika rekonstrukcemi. Jeho velkou výhodou je 5 min. vzdálené centrum města a přitom je na velice klidném místě s veškerou občanskou vybaveností v pěší dostupnosti.
Dům s valbovou střechou a plechovou krytinou je zateplen s novou fasádou a má dvě podlaží. V přízemí najdete vstupní halu 10,5 m2, WC 1,7 m2, novou koupelnu se sprchovým koutem 4,5 m2, chodba 3,5 m2, dílna 12 m2, kotelna 12 m2, komora 1,7 m2, 2 x sklep 5 m2, 9 m2. V 1. Patře s výměrou 96 m2 se nachází chodba 3,8 m2, na pravé straně 2 průchozí pokoje 11,5 m2, 13,2 m2 a 1 neprůchozí pokoj 14 m2, na levé straně najdete pokoj 12,3 m2 a kuchyň 13 m2 se vstupem na terasu 20 m2. Ve 2. Patře se nachází pochozí půda 82 m2se 3 místnostmi: 22 m2, 37 m2, 22 m2. Vytápění je zajištěno plynovým kotlem. Voda je přivedena z vlastní studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky. Objekt je možné připojit na IS vodovod, kanalizaci a plyn, které se nachází na hranici pozemku. Orientace oken na jih a západ.
Pozemek je udržovaný, mírně svažitý se vzrostlými stromy, travním porostem i okrasnými a ovocnými dřevinami. Nachází se zde zděný domek, dílna, 2x studna pitná a užitková. Vjezd na pozemek po zpevněné cestě s možností parkování 2 aut.
Staré Pavlovice se nacházejí 2 km od centra Liberce a zároveň necelých 12 km od Bedřichova v Jizerských horách.
Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.
Pokud vás dům zaujal a budete jej chtít vidět, zavolejte mi nebo napište a pojedeme se sem spolu podívat.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_liberec_1np

pudorys_liberec_2np

pudorys_liberec_3np

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář