Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DVOUGENERAČNÍ DŮM- MĚSTEČKO - NESPEKY

  

 

 

 7.490.000,-

 

  Pozemek 2.094 m2

 

  Chcete dům, kde najdete klid a pohodu s výhledem do krajiny jen 20 min. od Prahy?

Dům, který musíte vidět!

Popis nemovitosti

Chcete 2 samostatné domy s vlastními vchody na pozemku, kde každý bude mít své soukromí?

Chcete dům, kde najdete venkovský klid a pohodu s výhledem do krajiny jen 20 min. od Prahy?

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

Rodinný dům se nachází v žádané lokalitě obci Městečko - Nespeky, okr. Benešov na pozemku o velikosti 2 094 m2 o užitné ploše 240 m2, se zastavěnou plochou 150 m2, tvoří 2 bytové jednotky o velikosti 5 +1/balkón/ 210 m2 a 1+1 30 m2.

Dům 5+1 se sedlovou střechou je částečně podsklepen a nachází se zde chodba, ze které se dostanete do kotelny, dílny, garáže a na terasu se vstupem na zahradu. Hlavním vchodem vstoupíme ze zádveří do prostorné haly s jídelnou dále do koupelny se sprchovým koutem, WC samostatně, ložnice s prosklenými dveřmi, kuchyně a prostorného obývacího pokoje se vstupem na balkón. Dřevěné schody propojují přízemí s patrem a ústí na galerii, ze které je vstup do 2 průchozích pokojů. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody v plastu, plastová okna a dveře. Voda je přivedena z vlastní kopané studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky, topení zajišťují přímotopy a kotel na tuhá paliva.

Dům 1+1 s pultovou střechou je umístěn v polovině pozemku. Nachází se zde zádveří s malou kuchyňskou linkou, pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC. Nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody v plastu, plastová okna a dveře.

Pozemek je udržovaný se vzrostlými stromy a bazénem 14x4,5 m2. Nachází se zde zděná dílna, zahradní domek, altán, 2x studna.

Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5 min. autem vzdáleném Poříčí nad Sázavou Základní a mateřská škola, pošta, lékař, obchody, dětská hřiště. Kompletní občanská vybavenost je v 10 km vzdáleném okr. městě Benešov. Výborná dopravní dostupnost Bus směr Benešov nebo Čerčany, PID směr Praha stanice metra C Roztyly, sjezd D1 - Mirošovice (exit 21) vzdálen 10 km.

Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.
Pokud vás dům zaujal a budete jej chtít vidět, zavolejte mi nebo napište a pojedeme se sem spolu podívat.

Detaily domu

 

HLAVNÍ DŮM DOMEK POZEMEK ZASTAVĚNÁ PLOCHA
5+1  210 m2  1+1  30m2  2.094 m2 150 m2

 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF