DVOUGENERAČNÍ DŮM- MĚSTEČKO - NESPEKY

 

 

 

 

 6.000.000,-

 

  Pozemek 2.094 m2

 

  Chcete dům, kde najdete klid a pohodu s výhledem do krajiny jen 20 min. od Prahy?

Dům, který musíte vidět!

Popis nemovitosti

Chcete 2 samostatné domy s vlastními vchody na pozemku, kde každý bude mít své soukromí?

Chcete dům, kde najdete venkovský klid a pohodu s výhledem do krajiny jen 20 min. od Prahy?

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

Rodinný dům se nachází v žádané lokalitě obci Městečko - Nespeky, okr. Benešov na pozemku o velikosti 2 094 m2 o užitné ploše 240 m2, se zastavěnou plochou 150 m2, tvoří 2 bytové jednotky o velikosti 5 +1/balkón/ 210 m2 a 1+1 30 m2.

Dům 5+1 se sedlovou střechou je částečně podsklepen a nachází se zde chodba, ze které se dostanete do kotelny, dílny, garáže a na terasu se vstupem na zahradu. Hlavním vchodem vstoupíme ze zádveří do prostorné haly s jídelnou dále do koupelny se sprchovým koutem, WC samostatně, ložnice s prosklenými dveřmi, kuchyně a prostorného obývacího pokoje se vstupem na balkón. Dřevěné schody propojují přízemí s patrem a ústí na galerii, ze které je vstup do 2 průchozích pokojů. Dům prošel částečnou rekonstrukcí. Nové rozvody elektřiny v mědi, rozvody vody v plastu, plastová okna a dveře. Voda je přivedena z vlastní kopané studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky, topení zajišťují přímotopy a kotel na tuhá paliva.

Dům 1+1 s pultovou střechou je umístěn v polovině pozemku. Nachází se zde zádveří s malou kuchyňskou linkou, pokoj a koupelna se sprchovým koutem a WC. Nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody v plastu, plastová okna a dveře.

Pozemek je udržovaný se vzrostlými stromy a bazénem 14x4,5 m2. Nachází se zde zděná dílna, zahradní domek, altán, 2x studna.

Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5 min. autem vzdáleném Poříčí nad Sázavou Základní a mateřská škola, pošta, lékař, obchody, dětská hřiště. Kompletní občanská vybavenost je v 10 km vzdáleném okr. městě Benešov. Výborná dopravní dostupnost Bus směr Benešov nebo Čerčany, PID směr Praha stanice metra C Roztyly, sjezd D1 - Mirošovice (exit 21) vzdálen 10 km.

Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme.
Pokud vás dům zaujal a budete jej chtít vidět, zavolejte mi nebo napište a pojedeme se sem spolu podívat.

Fotogalerie

Detaily domu

 

HLAVNÍ DŮM DOMEK POZEMEK ZASTAVĚNÁ PLOCHA
5+1  210 m2  1+1  30m2  2.094 m2 150 m2

 

Kontakty:

 

img_3363_2_1.[1]

 

Irena Trojanová
tel.: +420 608 98 28 67

irena.trojanova@rktrojanova.cz

Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 

Najdete zde: 
http://trojanovairena.cz/

Kontaktní formulář