Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DVOUGENERAČNÍ DŮM VLAŠIM

  

 

8.950.000,-

 

   2 bytové jednotky o velikosti 3+1 a 4+1

Pozemek 640 m2

  

Dům, který musíte vidět!

 

Popis nemovitosti

Dvougenerační rodinný dům v Vlašimi, ulice u lesa

Představujeme Vám jedinečnou příležitost k nákupu dvougeneračního rodinného domu v žádané lokalitě města Vlašim, situovaného v malebné ulici přímo u lesa. Tento prostorný dům, stojící na pozemku o rozloze 640 m2, nabízí komfortní bydlení pro více generací nebo možnost pronájmu jedné z bytových jednotek s celkovou užitnou plochou 322 m2.

Detailní popis nemovitosti:

Dispozice:

Podsklepení a technické zázemí:

Celý dům je podsklepený, což poskytuje rozsáhlé možnosti využití prostoru. Nachází se zde kotelna, technická místnost, skladové prostory a garáž. Vytápění domu je řešeno elektrokotlem nebo kotlem na tuhá paliva s možností týdenního plnění, což zajišťuje vysoký komfort bydlení.

Vylepšení a vybavení:

Exteriér a zahrada:

Na zahradě se nachází garáž s půdním prostorem. Pergola s grilem je ideálním místem pro letní večery s rodinou a přáteli. Okrasné stromy a tůje dodávají zahradě příjemný estetický vzhled a zajišťují soukromí.

Tato nemovitost je ideálním řešením pro ty, kteří hledají klidné a přírodní prostředí pro život, a přitom nechtějí rezignovat na pohodlí a dostupnost městské infrastruktury. Díky dvěma samostatným bytovým jednotkám a celkové užitné ploše 322 m2 nabízí flexibilitu využití pro vlastní bydlení s možností pronájmu nebo bydlení pro více generací pod jednou střechou.

Dopravní dostupnost autem 10 min. na D1 40 min. směr Praha, 20 min. okr. město Benešov, Bus, Vlak.
Veškerá občanská vybavenost v místě ZŠ, MŠ, zimní, atletický a plavecký stadión, poliklinika, nákupní centrum, supermarkety, kino, divadlo a další.

Možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám vyřídíme.

Pro více informací nebo domluvení prohlídky této výjimečné nemovitosti nás neváhejte kontaktovat. Těšíme se na Vaši návštěvu a věříme, že se Vám tento dům stane novým domovem.

Videoprohlídka

Půdorys

      2959-vlasimpodkrovi

 

2959-vlasimprizemi 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF