Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


DŘEVOSTAVBA - CHATA

3+1 55m2, pozemek 454 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

 

4.950.000,-

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte dům, kde najdete klid a pohodu? Dřevostavba, která bude umístěna v malé obci obklopená polem a lesy? Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!

Dřevostavba 3+1/55 m2, se nachází ve vyhledávané lokalitě obce Nová Ves pod Pleší, okr. Příbram na pozemku o výměře 454 m2.

Dřevěná chata na zděných základech s cihlovou přístavbou je po kompletní rekonstrukci. Vše nové. Hlavním vstupem přijdete do předsíně s francouzskými dveřmi, ze které se dostanete do obývacího pokoje a dále do ložnice nebo kuchyně s novou zařízenou kuchyňskou linkou. Na kuchyň navazuje další pokoj a zděná koupelna se sprchovým koutem, koupelnový nábytek, topný žebřík, WC společně. Nové obložky a dveře, v pokojích posuvné dveře. Chata je vybavena novým nábytkem.

Nová elektrika v mědi, voda v plastu, plastová a dřevěná okna. Na podlahách jsou koberce, lino a dlažba.

Orientace oken na východ, jih a západ. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy. Vlastní kopaná studna. Ohřev vody zajišťuje bojler.

 Dům je částečně podsklepen, nová fasáda a zateplení.  Zahrada je rovná se vzrostlými stromy a najdete zde zahradní domek, nádrže na vodu, jímku. Možnost parkování na pozemku. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová, poslední 60 m štěrko-travnatá cesta.

Veškerá občanská vybavenost v místě. Základní škola, mateřská školka, nemocnice, lékaři, obchody, kino, pošta, sportoviště atd…, 6 km vzdálený městys Nový Knín nebo v 11 km vzdálené město Dobříš.

Dobrá dopravní dostupnost Bus nebo vlak směr Praha nebo Příbram. Praha vzdálená 30 min. autem. zast. metro B Smíchovské nádraží.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Videoprohlídka

Půdorys

pudorys

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF