Chata Poříčí nad Sázavou

 

36m2 + terasa, pozemek 426 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

 

760.000,-

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu s výhledem na řeku Sázavu jen 20 min. od Prahy? Právě toto je pro Vás ideální řešení.

Dřevěná chata 36 m2 + veranda, která se nachází ve vyhledávané lokalitě Poříčí nad Sázavou  okr. Benešov na pozemku o výměře 426 m2. Rekreační chata z roku 1987 je typová, typ MULTI 140, přízemní, střecha sedlová, krytina plechová, bez podsklepení, postavena na betonových pilířích. Dřevěná podlaha, kamna na tuhá paliva, oddělená kuchyňka, WC samostatně. Toaleta odkanalizována do betonového septiku. V chatě je elektroinstalace 220 i 380 V. Kamna na pevné palivo, komín vně chaty. Na pozemku je vrtaná studna, nyní nepoužívaná, bylo by nutno ji vyčistit. Drátěným pletivem oplocený pozemek je mírně svažitý, v dolní části rovinatý. ´

Jedná se o dřevěnou chatu vhodnou k rekonstrukci, cca 30 m od řeky Sázavy, která je rájem rybářů. Na udržovaném pozemku se nacházejí vzrostlé stromy a okrasné keře. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová, možnost parkování u pozemku. Jedná se o klidné místo.

Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5 min. autem vzdáleném Poříčí nad Sázavou – ZŠ, MŠ, pošta, lékař, obchody, dětská hřiště. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v 10 km vzdáleném okr. městě Benešov. 

Výborná dopravní dostupnost. Bus nebo vlak směr Benešov nebo Čerčany, pěšky dostupné z vlakové zastávky Poříčí n.Sáz.-Svárov (2 km), PID ze stanice metra C Praha, Roztyly směr Poříčí n. Sáz. Autem sjezd D1 - Mirošovice (exit 21) vzdálen 10 km.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_2d

 

pudorys_3d

Kontakty:

 

img_3363_2_1.[1]

 

Irena Trojanová

tel.: +420 608 98 28 67
 
irena.trojanova@rktrojanova.cz
 
Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

http://trojanovairena.cz/

Kontaktní formulář