Chata Poříčí nad Sázavou

 

 4+1/balkón, 76m2 + terasa, pozemek582 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Chcete chatu, kde najdete venkovský klid a pohodu s výhledem na řeku Sázavu jen 20 min. od Prahy? Právě toto je pro Vás ideální řešení.

Chata 4+1/ balkón, 76 m2 + terasa, která se nachází v obci Poříčí nad Sázavou osada Vrabčí Brod.

Dispozice: přízemí zádveří, obývací pokoj s jídelnou, koupelna se sprchovým koutem a WC společně, kuchyň, pokoj, terasa. Patro: 2x ložnice, balkón. Domek je dřevěné konstrukce na kamenných základech na vlastním pozemku o celkové rozloze 582 m2.

Voda do chaty je přivedena z vlastní kopané studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky, topení zajišťují krbová kamna v přízemí, elektřina 220/380V. Na pozemku se nachází zděná kůlna a dílna.
Pozemek se vzrostlými stromy se dle územního plánu nachází v zóně venkovské zástavby a je zde tedy případně možné vystavět rodinný dům k bydlení. Příjezd po místní komunikaci, která je částečně asfaltová a částečně zpevněná. V okolí především zástavba chat kombinovaná se zástavbou RD.

Dobrá občanská vybavenost dostupná v 5 min. autem vzdáleném Poříčí nad Sázavou Základní a mateřská škola, pošta, lékař, obchody, dětská hřiště. Kompletní občanská vybavenost je dostupná v 10 km vzdáleném okr. městě Benešov.
Výborná dopravní dostupnost Bus nebo vlak směr Benešov nebo Čerčany, PID směr Praha stanice metra C Roztyly, sjezd D1 - Mirošovice (exit 21) vzdálen 10 km.

Koupi je možno financovat hypotečním úvěrem, který Vám rádi zprostředkujeme. Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Fotogalerie

3D Prohlídka

2D Půdorys


m2307-porici  

Kontakty:

 

img_3363_2_1.[1]

 

Irena Trojanová

tel.: +420 608 98 28 67
 
irena.trojanova@rktrojanova.cz
 
Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

http://trojanovairena.cz/

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář