CHATA PAŘEZÍ - CHOTÝŠANY

2+KK/terasa, 45m2, pozemek 300 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

 

880.000,-

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu? Chata, která bude umístěna na polosamotě obklopená polem, lesy a potokem? Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!

Dřevěná patrová chata 45 m2 s prostornou terasou, se nachází v chatové oblasti Pařezí, ve vyhledávané lokalitě Chotýšany - okr. Benešov na pozemku o výměře 300 m2.

Chata je postavena ve svahu na zděné podezdívce, nepodsklepená, střecha sedlová pokrytá asf. šindelem. V přízemí se nachází malá zařízená kuchyňka oddělená od obývacího pokoje s prosklenou stěnou směrem na vybavenou terasu orientovanou na JZ. Druhá terasa je orientovaná na SV. V patře najdeme další pokoj s výhledem do krajiny. Na podlaze je keramická dlažba a dřevo, okna jsou nová dřevěná. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy.  Elektroinstalace 220 i 380 je nová v mědi. Voda z vrtu je vedená k chatě. Z druhé strany chaty se nachází dílna a suchý záchod.  Orientace oken na východ, jih a západ. Svažitý pozemek je terasovitě řešený, najdete zde vzrostlé stromy a skalky.  Možnost parkování u pozemku.

Chata se nachází 700 m od hlavní silnice – Bus směr Praha/Benešov/Vlašim. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová.

Veškerá občanská vybavenost 8 km vzdálené Vlašimi nebo 11 km vzdálené okresní město Benešov.  10 km dálnice D1 – Exit Divišov.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

m3869-rd

Kontakt

 Irena Trojanová


tel.: +420 608 98 28 67
 
irena.trojanova@rktrojanova.cz
 
Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

http://trojanovairena.cz/

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář