CHATA PAŘEZÍ - CHOTÝŠANY

2+KK/terasa, 45m2, pozemek 300 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

 

880.000,-

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu? Chata, která bude umístěna na polosamotě obklopená polem, lesy a potokem? Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!

Dřevěná patrová chata 45 m2 s prostornou terasou, se nachází v chatové oblasti Pařezí, ve vyhledávané lokalitě Chotýšany - okr. Benešov na pozemku o výměře 300 m2.

Chata je postavena ve svahu na zděné podezdívce, nepodsklepená, střecha sedlová pokrytá asf. šindelem. V přízemí se nachází malá zařízená kuchyňka oddělená od obývacího pokoje s prosklenou stěnou směrem na vybavenou terasu orientovanou na JZ. Druhá terasa je orientovaná na SV. V patře najdeme další pokoj s výhledem do krajiny. Na podlaze je keramická dlažba a dřevo, okna jsou nová dřevěná. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy.  Elektroinstalace 220 i 380 je nová v mědi. Voda z vrtu je vedená k chatě. Z druhé strany chaty se nachází dílna a suchý záchod.  Orientace oken na východ, jih a západ. Svažitý pozemek je terasovitě řešený, najdete zde vzrostlé stromy a skalky.  Možnost parkování u pozemku.

Chata se nachází 700 m od hlavní silnice – Bus směr Praha/Benešov/Vlašim. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová.

Veškerá občanská vybavenost 8 km vzdálené Vlašimi nebo 11 km vzdálené okresní město Benešov.  10 km dálnice D1 – Exit Divišov.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Videoprohlídka

Fotogalerie

Půdorys

m3869-rd

Kontakt

 Irena Trojanová


tel.: +420 608 98 28 67
 
irena.trojanova@rktrojanova.cz
 
Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

http://trojanovairena.cz/

Irena Trojanová


Irena Trojanová

Kontaktní formulář