Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


CHATA LHOTA VESELKA

3+1/terasa, 86m2, pozemek 437 m2

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? 

Právě toto je pro Vás ideální řešení.

 

4.490.000,-

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu? Chata, která bude umístěna v malé obci obklopená polem a lesy? Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!


Zděná patrová chata 3+1/96 m2, Terasa 20m2 s výhledem do krajiny, se nachází ve vyhledávané lokalitě obce Lhota Veselka - Postupice, okr. Benešov na pozemku o výměře 437 m2.

Domek je po kompletní rekonstrukci. Vše nové. V přízemí se nachází předsíň, ze které se dostanete do obývacího pokoje s malou šatnou, WC nebo kuchyně s novou zařízenou kuchyňskou linkou a krbem, která sousedí s novou koupelnou se sprchovým koutem a komorou. Z obývacího pokoje se dostanete do patra, kde se nachází dva pokoje. Nová elektrika v mědi, voda v plastu, plastová a dřevěná okna. Na podlahách jsou koberce a lino. Orientace oken na východ, jih a západ. Vytápění je řešeno krbovými kamny a přímotopy. Voda řešena nádrží na dešťovou nebo místní vodou ze studánky za pomocí vodárny s filtrem. Teplou vodu zajišťuje bojler. Součástí prodeje je stavební povoolení pro výstavbu studny.

Chata s terasou má sedlovou střechou pokrytou plechem, je podsklepená. Zahrada je mírně svažitá se vzrostlými stromy a najdete zde zahradní domek, nádrže na vodu, jímku a venkovní sklípek. Možnost parkování na pozemku. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová, poslední 100 m štěrko-travnatá cesta.

Veškerá občanská vybavenost ve 2 km vzdálených Postupicích, 11 km vzdálené okr. město Benešov nebo 8 km Vlašim.

Dobrá dopravní dostupnost Bus nebo vlak směr Benešov, Vlašim, Praha vzdálená 45 min. autem. Metro C Opatov.

Doporučuji prohlídku této nemovitosti.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

pudorys_chata_1np

pudorys_chata_2pp

pudorys_chata_1pp

Kontakt

Irena Trojanová


tel.: +420 608 98 28 67
 
irena.trojanova@rktrojanova.cz
 
Jak prodávám i tu vaši nemovitost? 
Najdete zde: 

http://trojanovairena.cz/

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF