Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Chata Černýš/Soutice

Černýš - Soutice

 

2.490.000,-

 

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu?  Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu?

Chata, která je obklopená polem a lesy u řeky Sázavy?

Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!

Popis nemovitosti

Hledáte místo pro relaxaci po náročném pracovním týdnu? Hledáte chatu, kde najdete klid a pohodu? Chata, která je obklopená polem a lesy u řeky Sázavy? Pokud jste 3x odpověděli ano, je toto pro vás ideální řeší!

Dřevěná udržovaná chata se zděnou podezdívkou 84 m2, se nachází ve vyhledávané lokalitě u řeky Sázavy v obci Černýš/Soutice  - okr. Benešov na pozemku o výměře 432 m2.

Dispozice: Přízemí: Za hlavními dveřmi se nachází menší chodba 3,4 m2, ze které vstoupíte do koupelny se sprchovým koutem a WC 3,4m2, kuchyňského koutu s elektrickým sporákem a troubou 4,6 m2 a dále do obývacího pokoje s výhledem do krajiny 24m2 a přímým vstupem na terasu a zahradu 7m2. Patro: Z obývacího pokoje se dostanete po dřevěných schodech do patra na menší chodbu 3,7m2, ze které je vstup do dvou pokojů 8,5m2 a 11,5m2. Suterén: Zde najdete společenskou místnost s krbem 20m2 a technickou místnost 5,1m2.

Chata má sedlovou střechu s plechovou krytinou. Na podlahách jsou dřevěné desky a dlažba. Voda i elektřina původní, elektroinstalace 220 i 380. Vytápění je zajištěno kamny na tuhá paliva a přímotopy. Voda je přivedena z vlastní studny, teplá voda řešena bojlerem, odpady svedené do jímky, elektroinstalace 220 i 380. Orientace oken na východ, jih a západ.

Pozemek je udržovaný, mírně svažitý.

Chata se nachází cca 100 m od řeky Sázavy, která je rájem rybářů. Příjezd po místní komunikaci, která je asfaltová, poslední 1 km zpevněná lesní cesta. Možnost parkování na pozemku.

Veškerá občanská vybavenost v 8 km vzdálené Zruči nad Sáz. nebo 16 km vzdálené Vlašimi. Velkou výhodou je 5 min. vzdálený nájezd na dálnici D1 exit 56.

Pokud vás dům zaujal a budete jej chtít vidět, zavolejte mi nebo napište a pojedeme se sem spolu podívat.

 

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

chata_1np_pudorys

chata_1pp_pudorys

chata_2np_pudorys

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF