Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 2+1 Vlašim

  2 990 000,-

ulice Anny Roškotové 

2+1, 51 m2 

Popis nemovitosti

Pokud vám vyhovuje bydlet kousek od přírody, pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost, ale i to, že to máte kousek do centra města, pak jste tady správně.

Byt 2+1 51 m2, který se nachází v 5. patře panelového domu Vlašim - okr. Benešov.

Byt ve standardním stavu. Obývací pokoj 17,40 m2, Pokoj 13,40 m2, Kuchyň 7,5 m2. Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči - sklokeramická deska, horkovzdušná trouba, myčka, digestoř, zděná koupelna s vanou, WC společně, dveře s obložkami, stoupačky v plastu, trezor, bezpečnostní alarm, nová plastová okna.
K bytu přísluší sklep.
Na podlahách se nachází parkety a dlažba. Orientace oken na jihozápad.

Dům nová střecha, nová fasáda a zateplení, nové rozvody vody v plastu a elektřiny v mědi, nové vchodové dveře, zvonky a schránky.

Dopravní dostupnost autem 10 min. na D1 40 min. směr Praha, 20 min. okr. město Benešov, Bus, Vlak.
Veškerá občanská vybavenost v místě ZŠ, MŠ, zimní, atletický a plavecký stadión, poliklinika, nákupní centrum, supermarkety, kino, divadlo a další.

Možné financovat hypotečním úvěrem, který Vám vyřídíme.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

pudovlasimjpg

 

prodej-bytu-21-vlasim-dollhouse-view

 

prodej-bytu-21-vlasim-08152022_095640

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF