Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+kk Praha 4 Spořilov

 

5 190 000,-

 

 

Pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost, ale i to, že to máte kousek do centra města,

pak je tato nabídka právě pro Vás!

Popis nemovitosti

Pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost, ale i to, že to máte kousek do centra města, pak je tato nabídka právě pro Vás!

Máme pro vás skvělou nabídku bytu v klidné a oblíbené lokalitě Prahy 4 - Spořilov. Byt 3+kk/ 57 m2, se nachází ve 4. patře panelového domu v ul.  Bělčická.

Tento byt je v původním stavu, což nabízí novým majitelům skvělou možnost vytvořit si svůj vlastní domov podle svých představ.

Dispozice bytu zahrnuje prostorný obývací pokoj o rozloze 18 m2, dále zde naleznete dvě ložnice o velikosti 10 m² a 12 m², kuchyň 5 m², koupelna, WC zvlášť 3 m², předsíň 6 m². Plastová okna. Na podlahách se nachází koberce, lino a dlažba.

Orientace oken na sever a jih. K bytu náleží sklep 3 m².

Dům po rekonstrukci – nový výtah, plastová okna na chodbách, stoupačky v plastu, nové vchodové dveře, zvonky a schránky. Vlastní tepelné čerpadlo zajišťuje efektivní vytápění, což získáte za řešení nákladů na energie.

Tato lokalita nabízí bohatou občanskou vybavenost, včetně škol, školek, obchodů, restaurací a zelených ploch pro odpočinek a volnočasové aktivity.

Výborná dopravní dostupnost – autobusová zastávka v docházkové vzdálenosti směr Metro C – stanice Roztyly nebo Opatov.

Pokud máte zájem o prohlídku tohoto bytu, neváhejte nás kontaktovat. Toto je skvělá příležitost získat bydlení, které plní vaše potřeby a představy.Začátek formuláře

Videoprohlídka

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF