Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Praha 10 - Horní Měcholupy

 

11 950 000,-

 

3+KK + Terasa 127 m2

 

Pokud vám vyhovuje bydlet v lokalitě plné zeleně,

pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost a parkování,

ale i to, že to máte kousek do centra města, a odpověděli jste třikrát ano,

pak je tato nabídka právě pro Vás!

Popis nemovitosti

Prodej bytu v rezidenční zástavbě na ulici Na Kovárně

 

Nabízíme Vám prostorný byt 3 + kk o celkové výměře 112 m2 s 15 m2 terasou v cihlovém rezidenčním domě v Horních Měcholupech. Byt se nachází v přízemí bytového domu a disponuje výškou stropu 3 m. Díky svému umístění na konci slepé ulice je zajištěno klidné a tiché bydlení v okolí plném zeleně a parku.

Obývací pokoj s kuchyňským koutem o rozloze 44 m2 a pokoj o velikosti 16 m2 jsou orientovány do slepé ulice, což zajišťuje klidné a nerušené bydlení. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči, indukční deskou, horkovzdušnou troubou a digestoří. Kombinovaná lednice s mrazákem je samozřejmostí. Ložnice s výstupem na terasu je situována do vnitrobloku, což zaručuje soukromí a klidné prostředí pro odpočinek. Bytová jednotka disponuje také dvěma toaletami, technickou místností a dostatkem úložných prostor. Neprůchozí pokoje zajišťují soukromí a pohodlí pro každého obyvatele.

Výhodou bytu je připravený projekt na předělání do 4 + kk, který Vám umožní přizpůsobit si bydlení dle Vašich potřeb a přání. Byt má prostornou chodbu o velikosti 25 m2 a komoru. Ložnice má rozlohu 21 m2 a terasa má velikost 15 m2. Celková plocha bytu činí 127 m2. Na podlahách se nachází dřevěná podlaha a dlažba.

V okolí bytového domu se nachází veškerá občanská vybavenost, sportoviště a další vybavení pro aktivní trávení volného času. Díky výborné dostupnosti do centra města a okolních obcí je lokalita ideální pro každého, kdo hledá klidné a pohodlné bydlení v blízkosti přírody.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost a kontaktujte nás pro více informací a prohlídku bytu. Doporučujeme tento byt pro svou prostornost, klidné prostředí a výbornou dostupnost do centra města.

Videoprohlídka

Půdorys

1-3d-layout-7

2-pudorys

 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF