Byt 3+1 Praha 10 - Zahradní město

 

5 990 000,-

 

Pokud vám vyhovuje bydlet kousek od přírody u lesoparku Hostivař,

pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost,

ale i to, že to máte kousek do centra města,

a odpověděli jste třikrát ano, pak je tato nabídka právě pro Vás!

Popis nemovitosti

Pokud vám vyhovuje bydlet kousek od přírody u lesoparku Hostivař, 

pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost, 

ale i to, že to máte kousek do centra města,

a odpověděli jste třikrát ano, pak je tato nabídka právě pro Vás!

Byt 3+1 + Jídelna m2 + Šatna + Lodžie m2, 77 m2, který se nachází v 10. patře panelového domu Praze 10 Zahradní město ul. Narcisová

Byt prošel v roce 2020 částečnou rekonstrukcí. Kuchyňský kout 3,8 m2, jídelna 10,5 m2, Kuchyňská linka s plynovou deskou, horkovzdušná trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, obývací pokoj 19 m2, 2x pokoj 12,30 m2 a 12,30 m2, šatna 2,30m2, zděná koupelna s vanou 3 m2, WC zvlášť, vestavěná skříň v předsíni 8,50 m2, plastová okna, nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody.

Na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. K bytu přísluší lodžie 3,60 m2 a sklep.

Orientace oken na jih a západ.

Dům po rekonstrukci nová fasáda vč. zateplení, nová střecha, 2x nový výtah, plastová okna na chodbách, stoupačky v plastu, elektrika v mědi, nové vchodové dveře, zvonky a schránky.

Veškerá občanská vybavenost v místě.

Výborná dopravní dostupnost Bus - zast. Želivecká 4 min, Tram - zast. Nádraží Strašnice 8 min, Metro A - zast. Skalka nebo Strašnická cca 15 min., ČD vlak - zast. Nádraží Strašnice 8 min.

Vyřízení hypotéky zajišťujeme v rámci prodeje bezplatně.Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

pudorys_narcisova

 

pudorys_narcisova_3d

 

pudorys_narcisova_matterport

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář