Byt 3+1, Lodžie, Vlašim

 

ulice Tylova, Vlašim

 

3.435.000,-

 

Pokud vám vyhovuje bydlet kousek od přírody, 

        pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost,

ale i to, že to máte kousek do centra města,

pak jste tady správně.

Popis nemovitosti

Byt 3+1/lodžie + šatna, 65 m2, který se nachází v 5. patře panelového domu v ul. Tylova, Vlašim.

Byt po kompletní rekonstrukci.

Vše nové - Kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči, indukční deska, horkovzdušná trouba, myčka, mikrovlnná trouba, digestoř, nová koupelna s dvojitým sprchovým koute a skleněnou zástěnou, WC společně, nové dveře s obložkami, plastová okna, bezpečnostní dveře, nové rozvody elektřiny v mědi, nové rozvody vody, nové štuky. Na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. Orientace oken na východ a jihozápad. K bytu přísluší lodžie a sklep.

Dům - nová střecha, plastová okna na chodbách, stoupačky v plastu, elektrika v mědi, nové vchodové dveře, zvonky a schránky.

Dopravní dostupnost - autem 10 min. na D1 40 min. směr Praha, 20 min. okr. město Benešov, Bus, Vlak. Veškerá občanská vybavenost v místě. Možnost financovat hypotékou, kterou Vám rádi bezplatně vyřídíme s nízkou úrokovou sazbou.

Videoprohlídka

3D scan

Fotogalerie

Půdorys

pudorys

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 10 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář