Používáme cookies k optimalizaci našich webových stránek a našich služeb. Další informace o cookies najdete zde.

Nastavení


Byt 3+1 Praha 4 - Braník

 

5 700 000,-

 

Pokud vám vyhovuje bydlet v lokalitě plné zeleně,

pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost a parkování,

ale i to, že to máte kousek do centra města, a odpověděli jste třikrát ano,

pak je tato nabídka právě pro Vás!

Popis nemovitosti

Pokud vám vyhovuje bydlet v lokalitě plné zeleně, pokud vám vyhovuje skvělá dopravní dostupnost a parkování, ale i to, že to máte kousek do centra města, a odpověděli jste třikrát ano, pak je tato nabídka právě pro Vás!

Byt 3+1 + Lodžie + Komora v bytě + Sklep, 76 m2, který se nachází v 5. patře cihlového domu v Praze 4, Braník, ul. Za Mlýnem

Byt je v původním udržovaném stavu Kuchyňská linka s plynovou deskou, plynová trouba, mikrovlnná trouba, digestoř, stolní myčka, kombinovaná lednice, zděná koupelna s vanou, WC samostatně, plastová okna, stoupačky z plastu, na podlahách koberce a lino.

Velkou výhodou je vytápění vlastním plynovým kotlem.
Orientace oken na sever a západ.

Byt se skládá ze 3 místností, kuchyně, komory, koupelny a WC. Pokoj 13 m2, Ložnice 12 m2, Obývací pokoj 21 m2, Kuchyň 7,8m2, Koupelna 3,1m2, Chodba 11 m2. K bytu náleží balkón 3 m2, sklep 2 m2.

Dům po rekonstrukci nový výtah, plastová okna na chodbách, stoupačky v plastu, nové vchodové dveře, zvonky a schránky.
Veškerá občanská vybavenost v místě.

Velkou výhodou je umístění bytu na konci slepé ulice v lokalitě plné zeleně u parku s dětským hřištěm s bohatým výběrem sportovních a volnočasových aktivit.
Výborná dopravní dostupnost do centra města Prahy: Bus - zast. Vlnitá 4 min, Tram - zast. Přístaviště 12 min, Metro C - zast. Budějovická cca 15 min.
Byt je možné financovat zástavou jiné nemovitosti.

Potřebujete více informací? Zavolejte nebo napište, budu se na vás těšit.

Videoprohlídka

3D scan

Půdorys

 

Irena Trojanová

Jmenuji se Irena Trojanová

 

Jsem realitní makléřka se specializací na prodej a pronájem nemovitostí v Praze a okolí. Jsem tu pro Vás již skoro 15 let jako stabilní a solidní partner. I mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. 

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Zakládám si na osobním a lidském přístupu. Důraz kladu na precizní přípravu a bezpečnost celé transakce.  

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentovala, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. Každá nemovitost si totiž zaslouží profesionální péči, a na první pohled musí být zřejmé, že ji prodává profesionál!


Irena Trojanová

Kontaktní formulář

Stáhnout PDF